Maak jouw persoonlijke woningafspraak, kom kijken en welkom (t)huis...!
Aan de rand van Vaals ligt service-appartementencomplex “Het Hooghe Oord’. Op de begane grond ligt dit luxe, lichte, met balkon en inpandige parkeerplaats appartement. Het appartement heeft alles wat een mens nodig heeft: om te wonen, om te eten, om te relaxen en om te slapen. De leefruimtes zijn voorzien van mooie, duurzame materialen, de keuken, het gastentoilet en badkamer zijn onlangs hoogwaardig gerenoveerd. Vanuit de eigen parkeerplaats in de parkeerkelder, gaat u met de lift naar uw (t)huis en maakt leven als god in Limburg helemaal af...!
…rust, kwaliteit, service en woongenot …
En, als u van de buitenlucht wilt genieten, dat kan, op uw eigen balkon, helemaal voor u alleen waar u de zon kan zien ondergaan achter het Limburgse landschap met de Vijlenerbossen.
Service
Als u de zorg voor uw huis, en alle andere rompslomp die daar mee te maken heeft, niet meer kunt of wilt nemen dan biedt een serviceappartement uitkomst. Zelfstandigheid, privacy, comfort en veiligheid zijn de kernkwaliteiten van de service van “Het Hooghe Oord”: zoveel mogelijk service, zo weinig mogelijk zorgen en dat alles tegen een acceptabele prijs. Per maand betaalt u een bedrag van € 283,- voor zaken als nutsvoorzieningen (verwarming, (warm)water, elektriciteit(algemeen)), onderhoud (gemeenschappelijke binnen- en buitenruimtes, klein technisch onderhoud, wassen buitenramen), verzekeringen (brand, storm, glas, WA), kosten huismeester etc. etc. Verder is in de VVE-bijdrage een storting van € 125,- in het reservefonds inbegrepen. Uit het reservefonds wordt groot onderhoud gefinancierd. De eigen huismeester van het appartementencomplex staat voortdurend voor u klaar om u met bijna alles van dienst te zijn.
…lichte slaapkamer met luxe badkamer...
…genoeg plek voor slapen, relaxen en uw hobby’s…
Kenmerken
Soort woning
service-appartement
- verrassend veel ruimte
- luxe moderne afwerking met deels dubbele beglazing
- met prachtig uitzicht van binnen naar buiten
- eigen inpandige parkeerplaats
Souterrainverdieping (via achterzijde en lift/trap bereikbaar)
berging
- berging in kelder van het complex
- veel opbergruimte en voor evt. fietsen
parkeerplaats
- eigen (exclusief) parkeerplaats in parkeerkelder
- via elektrische met afstand bedienbare poort bereikbaar
Woonverdieping (begane grond en achterzijde 1e verdieping)
entree
- voorzien van hoogwaardige laminaat vloer
- met toegang tot berging, woonkamer en nieuwe meterkast (8 groepen plus 1 fornuisgroep)
berging entree
- voorzien van stroom, aan - en afvoer water
- mogelijkheid tot plaatsen wasmachine, wasdroger en vrieskist
- veel praktische bergruimte
woonkamer
- mooie lichte, zonnige en ruimtelijke kamer
- open verbinding met keuken en eetkamer
- voorzien van hoogwaardige laminaat vloer
- zonwering
- Ziggo digitaal (VvE) collectief en mogelijk extra KPN (3 in 1) aansluiting aangevraagd door eigenaar
eetkamer
- mooie lichte ruimte met stroomaansluiting
- voorzien hoogwaardige laminaat vloer
keuken hoogwaardig (Brugman 2019)
- voorzien hoogwaardige laminaat
- U opstelling met kwalitatieve inbouwapparatuur bestaande uit: vaatwasser (Miele), combimagnetron (AEG), inductie kookplaat (AEG) en recirculatie afzuigkap (AEG)
- met granieten werkblad
- open verbinding met de woonkamer
overloop/hal
- met hoogwaardige laminaat vloer
- toegang slaapkamer, modern gastentoilet en moderne badkamer
(Gasten)toilet (Brugman 2019)
- met zwevend toilet
- met fonteintje
- voorzien van keramische tegels op de vloer en wand
- mechanische ventilatie (continu) aanwezig
badkamer hoogwaardig (Brugman 2019)
- met inloopdouche, wastafel, toilet en designradiator
- voorzien van keramische tegels op de vloer
- volledig betegeld
- mechanische ventilatie (continu) aanwezig
slaapkamer
- met hoogwaardige laminaat vloer
- ingebouwde kast met schuifdeuren
- toegang naar balkon
…wonen in een zee van licht en ruimte…
…direct contact met buiten…
Buitenruimte
balkon
- veel privacy, rust en zonneschijn
- betegelde vloer
…zonnig en lommerrijk genieten…
…met een werelds uitzicht…
Uw omgeving
uw wijk
De Ceresstraat ligt aan de rand van Vaals en vormt de laatste bebouwingsgordel van “de stad”. Eén zijde is georiënteerd op de bebouwde kom van Vaals, de andere zijde heeft bijna direct contact met het omringende landelijk gebied. Ideaal voor wie van rust en privacy houdt en tegelijkertijd snel in het centrum wil zijn. Het winkelhart van Vaals is makkelijk bereikbaar. Voor een bezoek aan supermarkt, warenhuis, restaurant, ijssalon of café. Maar ook medische of andere zorgvoorzieningen liggen bij wijze van spreken om de hoek. En natuurlijk staat u met één been in het Limburgse heuvelland, om te wandelen, te fietsen of gewoon van het leven te genieten.
uw gemeente
De gemeente Vaals vervult een regiofunctie voor de omringende kernen en het landelijke gebied. Dat betekent dat het voorzieningenniveau van Vaals op peil is en blijft. Vaals heeft alles om uw leven aangenaam te maken. De levendige warenmarkt op dinsdag is daar het meest duidelijke voorbeeld van. Het “marktmenu” bevat een veelzijdig en internationaal aanbod aan (streek) producten. Met als ingrediënten: onvervalst “Vols” dialect, Duits, Frans, maar natuurlijk ook gewoon Nederlands.
uw regio
Voor wie het verderop wil zoeken: vanaf de Ceresstraat bent u in een mum van tijd op een rondweg, doorgaande weg of snelweg. Die brengt u direct waar u zijn moet. De wereld ligt aan uw voeten. Of dat nou Heerlen, Maastricht, Aken of Luik is, doet er niet toe. Gewoon om te shoppen of voor de cultuur. De natuur en het landschap van het Limburgse Heuvelland zijn een verhaal apart. Ideaal om in alle rust en stilte te verkennen: met de auto, het openbaar vervoer, per fiets of te voet.
Algemene cijfers
Garage en berging
- parkeerplaats in parkeerkelder
- kelder(bergruimte) 6 m2
Woonverdieping
- entree 3.5 m2
- toilet 1 m2
- berging(entree) 3,1 m2
- woonkamer 33,3 m2
- eetkamer 14,1 m2
- keuken 6,5 m2
- overloop 1,5 m2
- badkamer 6,9 m2
- slaapkamer 14,8 m2
Buitenruimte
- balkon 7,4 m2
Onderhoud
- goede staat van binnenonderhoud
- goede staat van buitenonderhoud
- goede bouwkundige constructie
- goede afwerking van de woning
EPA-label
- Energielabel D
Oppervlakte en inhoud
- gebruiksoppervlakte wonen 87.5 m²
- gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte 0 m2
- gebouw gebonden buitenruimte 7,4 m²
- externe bergruimte 6 m2
- bruto vloeroppervlak woning 95 m²
- bruto inhoud woning 309 m3
Bouwjaar
- Bouwjaar 1976
Daarom is dit huis jouw (t)huis!
- modern en van alle gemakken voorzien
- vrijheid en genieten van service
- centrale ligging met rust en pracht uitzicht